crosswapionka19

CROSS WAPIONKA. Górzno -Dworek Wapionka 17.02.2019

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Łukasz WiśniewskiMężczyźni(20-39lat)
Runner team Działdowo Działdowo
2.Paweł WojnarowskiMężczyźni(40-49lat)
-TuczkiZapłacono
3.Krzysztof SobierajNordic Walking Mężczyźni
TTC ToruńGłogowoZapłacono
4.Krzysztof KurekMężczyźni(40-49lat)
Płock Biega No Age LimitPłock
5.Arleta TomaszewskaKobiety(20-39lat)
Mamuski GórąDziałdowoZapłacono
6.Adam KostańskiMężczyźni(20-39lat)
Brodnica BiegaBrodnicaZapłacono
7.Henryk MarekMężczyźni(60+)
----------------Warszawa
8.Krzysztof WierzbowskiMężczyźni(20-39lat)
Biegam U KolesiNowe GrodzicznoZapłacono
9.Marcin RomanowskiMężczyźni(20-39lat)
BrakŻurominZapłacono
10.Sebastian SzarmacherMężczyźni(20-39lat)
SzarmacherDziałdowoZapłacono
11.Wojciech SzymańskiMężczyźni(40-49lat)
brakNajmowoZapłacono
12.Agnieszka KorytowskaNordic Walking Kobiety
bbl mławaMławaZapłacono
13.Marcin MotofaMężczyźni(20-39lat)
ZS Jabłonowo PomorskieWąbrzeźnoZapłacono
14.Mariusz DudekMężczyźni(50-59lat)
BrakWąbrzeźnoZapłacono
15.Marcin AleksandrowiczMężczyźni(40-49lat)
GórznoGórznoZapłacono
16.Anna MasalskaMężczyźni(50-59lat)
Zabiegani CzernikowoCzernikowoZapłacono
17.Michał SadowskiMężczyźni(20-39lat)
brakŻurominZapłacono
18.Weronika SadowskaKobiety(20-39lat)
brakŻurominZapłacono
19.Aleksander SendzickiJunior(16-19lat)
Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOZapłacono
20.Kacper JarząbMężczyźni(20-39lat)
Chelsea Londyn Nowa WieśZapłacono
21.Przemysław GajewskiMężczyźni(20-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
22.JUSTYNA SCHWEDAKobiety(40-49lat)
brakTORUŃZapłacono
23.Paulina SzarmacherKobiety(20-39lat)
Mamuśki GórąDziałdowoZapłacono
24.Krzysztof SokółMężczyźni(20-39lat)
URWIS BIEGAOlsztynZapłacono
25.Robert GłowackiMężczyźni(40-49lat)
Sokół Team / Vege RunnersOlsztynZapłacono
26.Kamil OszczędaJunior(16-19lat)
Team KopećNidzicaZapłacono
27.Marek MaculewiczMężczyźni(40-49lat)
URWIS BIEGANidzica
28.Mieczysław KunzMężczyźni(40-49lat)
UMK ToruńToruńZapłacono
29.Wiesław PrątnickiMężczyźni(50-59lat)
ANWILTEAMWłocławekZapłacono
30.Dawid PAĆKOWSKIMężczyźni(20-39lat)
SieBiegaPokrzydowoZapłacono
31.Zuzanna ŚliwkaJuniorki(16-19lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
32.Janusz TybuszewskiMężczyźni(60+)
TS Opatrunki ToruńToruń
33.Joanna TurulskaKobiety(20-39lat)
PingpongToruńZapłacono
34.Iwona KochmanKobiety(50+)
Vege RunnersWarszawa
35.OTYLIA RYBIŃSKAKobiety(20-39lat)
brakBRODNICAZapłacono
36.Andrzej BorowskiMężczyźni(60+)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
37.Paulina ChałupczyńskaKobiety(20-39lat)
Nordic Walking Kobiety
Nie należe do klubuGolub-DobrzyńZapłacono
38.Bozena Chałupczyńska Kobiety(50+)
Nordic Walking Kobiety
Nie należę do klubuGolub-dobrxym Zapłacono
39.Łukasz BartnickiMężczyźni(20-39lat)
Jw3537BrodnicaZapłacono
40.cezary rucińskiMężczyźni(20-39lat)
KB LECH RYPIN rogowoZapłacono
41.Wioletta KasprowiczKobiety(20-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
42.Agnieszka WojnarowskaKobiety(40-49lat)
bez klubuTuczkiZapłacono
43.Wiesław ZalewskiMężczyźni(40-49lat)
Studio InpactBrodnica
44.Małgorzata MurawskaKobiety(40-49lat)
NiezrzeszonaWARSZAWAZapłacono
45.Przemysław MurawskiMężczyźni(40-49lat)
NiezrzeszonyWARSZAWAZapłacono
46.Tomasz BartoszewiczNordic Walking Mężczyźni
NNToruńZapłacono
47.Danuta BartoszewiczNordic Walking Kobiety
Nordic Walking Mężczyźni
NNToruńZapłacono
48.Maciej LewandowskiMężczyźni(20-39lat)
Naprzód JabłonowoBrodnica
49.Iweta Burna Nordic Walking Kobiety
Biegam W Sfetsze Płock Zapłacono
50.Grzegorz PieńdakMężczyźni(20-39lat)
EXPOM TEAMNowe Miasto Lubawskie
51.Damian DegnerMężczyźni(20-39lat)
Active Runners PłockPłockZapłacono
52.Barbara Rogowicz-SzmulewiczKobiety(40-49lat)
1972Płock
53.Mirosław MejkaMężczyźni(50-59lat)
BrakNowe Miasto LubawskieZapłacono
54.PAWEL PaciorkowskiNordic Walking Mężczyźni
Fundacja SWDPłockZapłacono
55.Aneta TuralskaKobiety(20-39lat)
Biegaj z DymkiemSierpcZapłacono
56.Katarzyna KowalskaNordic Walking Kobiety
-Golub-DobrzyńZapłacono
57.Grażyna MierzejewskaNordic Walking Kobiety
GTR Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
58.Piotr GrallaMężczyźni(50-59lat)
PGBToruńZapłacono
59.Adrian JeżewskiMężczyźni(20-39lat)
brakLipno
60.Marcin ZielińskiMężczyźni(20-39lat)
Zks Lubicz Górny
61.Mark BarczewskiMężczyźni(20-39lat)
Romet Factory TeamTorun
62.Kacper LeśnyMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
63.EWA JURECKAKobiety(50+)
NIE ZRZESZONAJABLONOWO POMORSKIEZapłacono
64.JOLANTA LEWANDOWSKANordic Walking Kobiety
KB LECH RYPINRYPINZapłacono
65.Danuta BadowskaKobiety(50+)
Golubsko-Dobrzynskie Towarzystwo RoweroweGolub-DobrzyńZapłacono
66.Kazimierz GoczyńskiNordic Walking Mężczyźni
TKKF ,, KubuśSierpc
67.Waldemar SPRADAMężczyźni(40-49lat)
OSP OSIEOsie
68.Bartosz ZawiszaNordic Walking Mężczyźni
Górzno BiegaBrodnicaZapłacono
69.Paweł MoskalMężczyźni(20-39lat)
KURZĘTNIK BIEGAKurzętnik
70.Radosław ŻabińskiMężczyźni(20-39lat)
WKB Maratończyk WłocławekWłocławekZapłacono
71.Magdalena BehalKobiety(20-39lat)
Działdowo
72.Roman BerebeckiMężczyźni(60+)
KB Lech RypinRypinZapłacono
73.Artur ZAJĄCZKOWSKIMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOZapłacono
74.Bogdan WodzyńskiMężczyźni(50-59lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODziałdowo
75.ROMUALD BaranowskiNordic Walking Mężczyźni
DYNAMICPłockZapłacono
76.Michał ZurelMężczyźni(40-49lat)
Cyklisci rypinRypin
77.RADOSŁAW GÓRSKIMężczyźni(40-49lat)
VEGE RUNNERS /DRUŻYNA SZPIKULUBAWA
78.Sławomir KaczmarskiMężczyźni(50-59lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
79.Marcin KasprowiczMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane Działdowo/UKS MOSiR DziałdowoDziałdowoZapłacono
80.Adam OsowskiMężczyźni(20-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
81.Piotr NawrotMężczyźni(40-49lat)
GrudziądzGrudziądzZapłacono
82.Michał GrzywaczMężczyźni(20-39lat)
Kurzętnik BiegaKurzętnik
83.Marek TylickiMężczyźni(20-39lat)
Górzno BiegaGórznoZapłacono
84.Marcin LorekMężczyźni(50-59lat)
Rowery Kwiatkowski TorunZapłacono
85.Aneta MurawskaKobiety(20-39lat)
Górzno BiegaGórznoZapłacono
86.Joanna PsiukKobiety(50+)
Biegam U KOLESIRybnoZapłacono
87.Wioletta FalbaKobiety(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
88.Andrzej PsiukMężczyźni(50-59lat)
Biegam U KOLESIRybnoZapłacono
89.Adam JelińskiMężczyźni(40-49lat)
Młodzi TytaniGrudziądzZapłacono
90.Bartosz ChmielewskiMężczyźni(20-39lat)
Bez klubuRypinZapłacono
91.Beata ZaborowskaKobiety(40-49lat)
Biegam bo Lubię Drzycim
92.ANDRZEJ RYBIŃSKIMężczyźni(20-39lat)
SAMINDRUK BRODNICABrodnicaZapłacono
93.Paweł DoliwkaMężczyźni(20-39lat)
Lubawa Kocha BiegacLubawaZapłacono
94.Łukasz SzymborskiMężczyźni(20-39lat)
BrodnicaBrodnica
95.Mirosław KamińskiNordic Walking Mężczyźni
PKP RadoszkiBartniczkaZapłacono
96.Marcin KnozowskiMężczyźni(20-39lat)
Aktywna LubawaLubawaZapłacono
97.Ewelina PelewskaNordic Walking Kobiety
RogowoZapłacono
98.Tomasz NąćMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
99.RAFAŁ GŁOWIAKMężczyźni(20-39lat)
Razem Trenujemy Sport Lubawa
100.MARIA BIELECNordic Walking Kobiety
skępe biegaSKĘPEZapłacono
101.Adam BielecMężczyźni(20-39lat)
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKSkępeZapłacono
102.Marcin RadomskiNordic Walking Mężczyźni
Biegam w SfetszePłockZapłacono
103.Małgorzata SochackaKobiety(40-49lat)
:-)LidzbarkZapłacono
104.Magdalena CendrowskaKobiety(20-39lat)
CofrescoBartniczkaZapłacono
105.Mariusz KrysiewiczMężczyźni(40-49lat)
CofrescoBrodnicaZapłacono
106.Sylwester KasprowiczMężczyźni(20-39lat)
1989RybnoZapłacono
107.Janusz WięckowskiMężczyźni(40-49lat)
Nordic Walking Mężczyźni
Biegam W SfetszeSierpcZapłacono
108.Mateusz FiszerMężczyźni(20-39lat)
Spierdools SłuupsLidzbark Welski
109.Patrycja SzmitNordic Walking Kobiety
-DziałdowoZapłacono
110.Elżbieta SzmitNordic Walking Kobiety
-DziałdowoZapłacono
111.Piotr KoźmińskiMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
112.Łukasz KomosinskiMężczyźni(20-39lat)
Amazon TeamGórznoZapłacono
113.ADAM OLSZEWSKIMężczyźni(50-59lat)
KB LECH RYPINNOWY KOBRZYNIEC
114.Iwona SteckiewiczNordic Walking Kobiety
KB Lech RypinRypin
115.Edmund SteckiewiczNordic Walking Mężczyźni
KB Lech RypinRypinZapłacono
116.Dorota KujdaKobiety(20-39lat)
Osielsko/NiezrzeszeniOsielskoZapłacono
117.Arkadiusz KujdaMężczyźni(40-49lat)
1 Brygada LogistycznaOsielskoZapłacono
118.Roman SzymańskiNordic Walking Mężczyźni
SkrwilnoSkrwilno
119.Mariusz BanasiakMężczyźni(40-49lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODziałdowoZapłacono
120.Andrzej GórkowskiMężczyźni(50-59lat)
Nordic Walking Mężczyźni
.Sierpc
121.Justyna GórnaKobiety(50+)
BRAKBrodnica
122.Bogumiła PiórkowskaNordic Walking Kobiety
Nordic Walking Mężczyźni
TKKF KUBUŚSierpc Zapłacono
123.Marcin WróblewskiMężczyźni(20-39lat)
BrakWłocławekZapłacono
124.Marcin LewandowskiMężczyźni(40-49lat)
bez klubuWłocławekZapłacono
125.ANDRZEJ RĘBOWSKIMężczyźni(40-49lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOZapłacono
126.Natalia SiegKobiety(20-39lat)
-Lidzbark
127.Teresa KamińskaKobiety(40-49lat)
Teresa biegaMiesiączkowo
128.Jacek SulkowskiMężczyźni(20-39lat)
Ślęzak TeamTraczyskaZapłacono
129.Tomasz SzmitMężczyźni(20-39lat)
-DziałdowoZapłacono
130.MARCIN SZRAMKAMężczyźni(20-39lat)
BRAKLidzbark
131.Monika OstrowskaKobiety(20-39lat)
Szalone BrodniczankiBrodnica
132.Benedykt MilewskiMężczyźni(50-59lat)
Samindruk BrodnicaGrążawyZapłacono